Patrycja – młodsza siostra Benia

czwartek, 24 lutego 2011

Od czego tu zacząć – może na początek że Pati to młodsza siostrzyczka Benia dla mniej wtajemniczonych moja córka, która przyszła na świat 8 lutego w domu, a poród odebrał szczęśliwie zaskoczony tata. W odpowiedzi na pytanie wszystkich, którzy pytali czy będę przy porodzie drugi raz – BYŁEM. Teraz trochę o zdjęciach, inspiracją do zdjęć były dwie amerykańskie fotografki na które w sieci trafiłem prawie dwa lata temu, niestety na sesję z Beniem było już za późno, a to głównie ze względu na to, że tego rodzaju zdjęcia najlepiej jest robić w pierwszych dwóch tygodniach życia maluszka. Jak się okazało na niektóre było już też za późno dla małej Patki, która pierwsze dwa tygodnie życia spędziła w szpitalu na szczęście opuściła go w pełni zdrowa i z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć.

2 komentarze do “Patrycja – młodsza siostra Benia”

  1. Kasia pisze:

    Gratuluję córeczki i ciekawych zdjęc! Jeszcze nie widziałam tak pięknych zdjęc noworodka wykonanych przez fotografa mężczyznę (ta tematyka jest jednak „konikiem” fotografek). Tym bardziej Ci gratuluję!

  2. Świetne zdjęcia ! Bardzo fajny klimat i pomysły. Chciałbym nieśmiało poprosić o podanie nazwisk tych amerykańskich „źródeł inspiracji” :) Z góry dziękuje. Wojtek

Dodaj wpis